Słubice, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowa z j. angielskim

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation jest jednostką wyspecjalizowaną MONDI Polska Agencja Pracy. Lata doświadczeń, zdobyta wiedza i umiejętności, pozwoliły na zajęcie się w najszerszym zakresie rekrutacją stałą pracowników, przenosząc wszystkie dobre wzorce całej grupy, na codzienną działalność MONDI PRO.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży technicznej, będącej kluczowym producentem elektroniki przemysłowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubice

TWOJE ZADANIA:

- Wprowadzanie i księgowanie dokumentów
- Zapisywanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
- Sporządzanie bilansów, rachunków zysków
- Udział w księgowych zamknięciach miesiąca i roku
- Przeprowadzanie kontroli i rozliczeń kont rozrachunkowych
- Współpraca z biegłym rewidentem oraz audytorami

TA PROPOZYCJA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

- Posiadasz wykształcenie kierunkowe (mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne)
- Zdobyłaś/eś pierwsze doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
- Znasz zasady księgowe i finansowe
- Biegle obsługujesz komputer, w szczególności arkusze kalkulacyjne Excel
- Posiadasz komunikatywny język angielski

NASZ KLIENT PRZYGOTOWAŁ DLA CIEBIE:

- Możliwość pracy w stabilnej i renomowanej firmie z branży elektroniki przemysłowej, o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
- Korzystne oraz stabilne warunki zatrudnienia
- Pełne wdrożenie w wykonywane zadania
- Umowę o pracę na pełen etat
- Udział w szkoleniach branżowych podnoszących kwalifikacje
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. polskim za pomocą portalu lub drogą mailową https://wiktor.holubowski@mondi-pro.pl » .

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Czerwiec, 2019  11:20

Identyfikator: 659588

Wyświetleń: 1446