Słubice, Lubuskie

Pracownik produkcyjny w Ludwigsfelde ze znajomoscia jezyka niemieckiego

Ludwigsfelde

ZAA ZeitArbeitsAgentur GmbH jest Agencją Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2002 roku. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia i branż.
Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia.
W centrum naszego zainteresowania znajdują się branże budowlane, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych. Szukamy również pracowników fizycznych.

Dla naszego klienta w miejscowości Ludwigsfelde poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny w branży motoryzacyjnej.

Obowiązki:

- montaż siedzeń do samochodów osobowych i dostawczych,
- wykonywanie prac zgodnie z wytycznymi i planami montażowymi.

Oczekiwania:

- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- umiejętność montażu siedzeń według schematów,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2 w mowie i piśmie,

- umiejętnośc pracy w zespole,
- obowiązkowość,
- sumienność,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

- umowę na czas określony w pełnym wymiarze czasowym + nadgodziny,
- niemieckie warunki zatrudnienia w tzn. ubezpieczenie socjalne i zdrowotne,
- wynagrodzenie wg. niemieckich umów taryfowych od 9,01 &#8364; /1 h brutto + 200 &#8364; premii za prawidłowe i rzetelne - - wykonywanie powierzonych obowiązków,
- dodatek świąteczny oraz urlopowy.

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim z aktualnym numerem telefonu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:
Marzena Kakol
marzena.kakol@zaa-ludwigsfelde.de
+49 3378 202 111 (deutschsprachig)
+49 15231942519 (polskojezyczny)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Kwiecien, 2017  09:28

Identyfikator: 609491

Wyświetleń: 1958