Słubice, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik samochodów ciężarowych

S'Gravendeel (Holandia)

Firma TSO Truck Service Oderland szuka doświadczonych kandydatów do pracy w naszym warsztacie samochodowym na stanowisku:

Obowiązki:
- Rozpoznawanie problemów mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
- Wykonywanie przeglądów okresowych ciężarówek i naczep,
- Bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek,
- Wymiana płynów , hamulców, sprzęgła, opon
- Naprawa plandek
- Lakiernictwo, spawanie, naprawa cześci karoserii aut i naczep
- Usuwanie drobnych usterek w trudnych warunkach (np. na drodze)

Wymagania:
- Doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych lub sprzętu ciężkiego,
- Ukończona szkoła zawodowa o profilu mechanik pojazdów mechanicznych,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (KONIECZNIE!)
- Elastyczność pod względem godzin pracy i dni,
- Komunikatywność

Mile widziane:
- prawo jazdy kategori B oraz C

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres czasu,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 0049/336 08 82 172 lub email (załączając CV- w języku NIEMIECKIM) oraz posiadane uprawnienia.
agnieszka.przekoracka@alblas.nl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Wrzesien, 2015  08:39

Identyfikator: 560348

Wyświetleń: 1466